Szkoły Ekonomiczno-Handlowe im. Macierzy Szkolnej w Gdańsku

Technikum nr 11
technik ekonomista, technik handlowiec

Nagroda przyznawana najlepszemu absolwentowi SE-H w danym roku.

2004  Dorota Borzeszkowska 
2005  Katarzyna Karpińska 
2006  Justyna Makówka 
2007  Joanna Kocot 
2008  Joanna Leszczyk 
2009  Aleksandra Jemielity 
2010  Adrian Marczyk 
2011  Natalia Szuszczewicz 
2012  Patrycja Paśnikowska 
2013 Klaudia Urbanek 
2014 Paweł Grabowski 
2015 Karolina Zabielska
2016 Sylwia Czerw
2017 Monika Myśliwiec

2003/2004 Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego
  Agata Kreczyńska Liceum Ekonomiczne
  Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska
  Marcin Stefański Liceum Ekonomiczne
2004/2005 Stypendium Prezesa Rady Ministrów 
  Jaśmina Nafda Liceum Ekonomiczne 
  Katarzyna Wantoch-Rekowska Liceum Handlowe 
  Joanna Kocot  Technikum 
  Marlena Makówka  Liceum Profilowane 
2005/2006  Stypendium Prezesa Rady Ministrów 
  Joanna Kocot Technikum nr 11
  Justyna Makówka XI Liceum Profilowane
2006/2007  Stypendium Prezesa Rady Ministrów 
  Joanna Kocot Technikum nr 11
  Stypendium Ministra Edukacji Narodowej 
  Mateusz Jaruga XI Liceum Profilowane
2007/2008  Stypendium Prezesa Rady Ministrów 
  Anita Czerwionka Technikum nr 11
2008/2009  Stypendium Prezesa Rady Ministrów 
  Paweł Kowalczyk Technikum nr 11
  Magdalena Tarczyńska XI Liceum Profilowane 
2009/2010  Stypendium Prezesa Rady Ministrów 
  Natalia Szuszczewicz  Technikum nr 11 
  Magdalena Tarczyńska  XI Liceum Profilowane
2010/2011 Stypendium Prezesa Rady Ministrów  
  Klaudia Urbanek  Technikum nr 11 
2011/2012 Stypendium Prezesa Rady Ministrów 
  Klaudia Urbanek   Technikum nr 11  
2012/2013  Stypendium Prezesa Rady Ministrów 
  Klaudia Urbanek   Technikum nr 11  
2013/2014 Stypendium Prezesa Rady Ministrów 
  Karolina Zabielska   Technikum nr 11  
2014/2015 Stypendium Prezesa Rady Ministrów
  Weronika Tucholska Technikum nr 11
2015/2016 Stypendium Prezesa Rady Ministrów
  Michał Jasiński Technikum nr 11
2016/2017 Stypendium Prezesa Rady Ministrów
  Sylwia Troka Technikum nr 11
  Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego
  Kamil Barkowski Technikum nr 11
  Paulina Broner
  Grzegorz Lampart

2009/2010 Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Zakresu Rachunkowości
  Adrian Marczyk Technikum nr 11 
2010/2011 III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Zakresu Rachunkowości
  Paweł Kowalczyk  Technikum nr 11 
2011/2012 Laureatka XIII Gdańskiej Edycji Samorządowego Konkursu Ośmiu Wspaniałych
  Mariola Rybak  Technikum nr 11  
2012/2013 II miejsce w II Pomorskim Konkursie Wiedzy o Podatkach
  Anna Wołkowska Technikum nr 11
2014/2015 IV miejsce w IV Pomorskim Konkursie Wiedzy o Podatkach
  Patrycja Kucner Technikum nr 11
  Udział w Finale Wojewódzkim Konkursu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości
 

Magda Kapuścińska, Monika Krefta, Natalia Więckowska

Technikum nr 11

 

 

moodle logo

Ranking Perspektywy 2017

oferta

goal

Reforma

BO

Jubileusz 90-lecia naszej szkoły

jubileusz 90 1

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com